020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
>
7e zitting - Donderdag 12 november 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4500
Egbert van Heemskerck (1634-1704)
Kaartspelende figuren
paneel, ongesign., 19 x 18 cm.
[1]
Taxatie: € 1.500 - € 2.000
:
Hamerprijs:
Overboden