1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4957 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
99843311
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4816
update-catalogue
Charles Deweerd (20e eeuw)

Studie van een staand vrouwelijk naakt

houtskooltekening

70 x 40 cm.

[1]

Taxatie: € 80 - 120
bid-description-text)s: bid-price)s
Opbrengst:

outbid-warning
Overboden