1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4982 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4816
Charles Deweerd (20e eeuw)
Studie van een staand vrouwelijk naakt
houtskooltekening
70 x 40 cm.
Taxatie: € 80 - € 120
Hamerprijs: