Mahoniehouten ronde tafel, 19e eeuw,
met wit marmeren blad. Op kantige ballustervormige kolompoot met driesprant en gestoken klauwpoten
Taxatie: € 300 - € 600
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320