1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4832
Jean-Baptiste Louis Hubert (1801-1865)

Figuren bij een huis in een bergdorp

aquarel

35 x 29 cm.

gesign. l.o., 1830

Taxatie: € 150 - € 250
Hamerprijs: