Catalogusnummer: 5118
Lucebert (1924-1994)
'De Nachtmerrie'
ets, gesign. r.o., '67, 105/190, formaat blad 52 x 70 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160
Hamerprijs:
€ 160