Catalogusnummer: 5124
Ger Lataster (1920-2012)
Zonder titel
litho, gesign. r.o., 30 x 43 cm.
Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100
Hamerprijs:
€ 100