Notenhouten haardscherm, vroeg 18e eeuw,
met gestoken en opengewerkte kuif en -onderregel en 17e-eeuwse geborduurde voorstelling van 'Rebecca bij de bron' (besch.)
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300