Catalogusnummer: 7037
Eikenhouten speeltafel in Queen Anne-stijl, vroeg 19e eeuw,

het blad met groen vilt ingelegd. In het front een lade

82 x 36/72 en h. 71 cm

Taxatie: € 200 - € 250
Huidig bod: € 50
Hamerprijs: € 50

Hamerprijs: € 50