14e zitting - Dinsdag 9 juli 14.00 uur: 1000-1495- Pleet en galanteriën
Catalogusnummer: 1164
Kerfhouten mangelplank, 17e eeuw
(licht beschadigd)
l. 77 cm.
Taxatie: € 140 - € 160
Hamerprijs: