1e zitting - Dinsdag 10 november 10.00 uur: 8600-8658 - Antieke en klassieke stoelen en banken
Notenhouten Spaanse fauteuil, ca. 1700.
Op de kapregel gestoken kinderkopjes. Met bruin lederen bekleding en messing siernagels. Herkomst van Aalst, Breda
Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 2.800
Hamerprijs: € 2.800