7e zitting - Donderdag 12 november 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Antoine Vollon (1833-1900)
Stilleven met sinaasappelen en Imari porselein
paneel, gesign. l.o., 26 x 37 cm
Taxatie: € 1.500 - € 2.500
Huidig bod: € 1.600
Hamerprijs: € 1.600
Overboden