5e zitting - Donderdag 12 november 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Jozef Israels (1824-1911)
Vissersvrouw in de duinen
aquarel, gesign. r.o., herkomst: veiling museum Het huis van Looy28 x 23 cm.
Taxatie: € 150 - € 300
Huidig bod: € 360
Hamerprijs: € 360