'Een poppenmoedertje'
aquarel, gesign. teunn '66 r.o., herk.: Galerie Mokum, Amsterdam, tentoonstelling: Gemeentemuseum Arnhem, Jonge nederlandse realisten, 1969, 23,5 x 18 cm.
Hamerprijs: € 220