7e zitting - Donderdag 12 november 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Georges Jeannin (1841-1925)
Stilleven met rozen in een vaas
doek, gesign. l.o., 61 x 47 cm.
Taxatie: € 1.200 - € 1.800
Huidig bod: € 3.000
Hamerprijs: € 3.000
Overboden