Catalogusnummer: 7719
Friese staartklok, 19e eeuw,

met beschilderde wijzerplaat, latoenkoperen hoekstukken en aanwijzing van maan, datum, uren, minuten en wekker. In eikenhouten kast met op de gebogen kap drie verguld gestoken houten beelden. Met drie messing gewichten

h. 144 cm

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100