Claes Oldenburg (geb. 1929)
'Inverted Fireplug as Skyscraper'
offset litho, gesign. l.o., 33/100, 97 x 63 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140