14e zitting - Vrijdag 20 november 14.00 uur: - Chinees porselein vervolg
China, twee gedeeltelijk vergulde bronzen 'lingzhi' vaasjes, Ming-dynastie,
elk vaasje met lingzhi-draak gekruld om de nek (enkele kleine beschadigingen)
China, two parcel-gilt bronze 'lingzhi' vases, each with lingzhi dragon curled around the neck, Ming dynasty (some small damages)
Taxatie: € 0 - € 0
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320