14e zitting - Vrijdag 20 november 14.00 uur: - Chinees porselein vervolg
Catalogusnummer: 3010
China, twee gedeeltelijk vergulde bronzen 'lingzhi' vaasjes, Ming-dynastie,

elk vaasje met lingzhi-draak gekruld om de nek (enkele kleine beschadigingen)

h. 11 / 20 cm

China, two parcel-gilt bronze 'lingzhi' vases, each with lingzhi dragon curled around the neck, Ming dynasty (some small damages)

Taxatie: € 0 - € 0
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320

Hamerprijs: € 320