14e zitting - Vrijdag 20 november 14.00 uur: - Chinees porselein vervolg
China, vier bronzen schrijftafelobjecten, 18e/19e eeuw,
bestaande uit twee wee waterpotten, een perzikvormige waterdruppelaar en een wierookstokhouder met hert (enkele kleine beschadigingen)
China, four bronze scholar's objects, comprising two water-pots, a peach-shaped water-dropper and a joss-stick holder with deer (some small damages)
Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 950
Hamerprijs: € 950