Catalogusnummer: 5163
Selwyn Senatori (geb. 1973)

'We are'

doek, niet ingelijst, gesign. l.o., 2001, 120 x 80 cm.

Taxatie: € 300 - € 600
Huidig bod: € 380
Hamerprijs: € 380

Hamerprijs: € 380