99843314
Catalogusnummer: 4849
Jacob Plugger (1795-1871)

Schepen op een meer bij een haven

inkttekening

24 x 37 cm.

gesign. l.o., 'schets voor een schilderij'

Taxatie: € 240 - 280
Opbrengst: € 220

Hamerprijs: € 220