1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4982 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Jacob Plugger (1795-1871)
Schepen op een meer bij een haven
gesign. l.o., 'schets voor een schilderij'
Taxatie: € 240 - € 280
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220