Gouden naald, naaldenkoker, klosje en een priem van parelmoer, 19e eeuw.
Koker en naald versierd met florale gravures. Parelmoeren priem in de vorm van een vaas, waarop een geëmailleerde plaquette met een bloem (beschadigd)
Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240