Italië, Venetiaanse commode in 18e-eeuwse stijl,
met in het gebombeerde front drie laden. Het geheel rijkelijk verguld met o.a. afbeeldingen van bladranken
br. 57, h. 66 en d. 34 cm
Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 280
Hamerprijs: € 280