020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
7e zitting - Donderdag 12 november 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4528
Constant Artz (1870-1958)
Eenden aan de waterkant
board, gesign. l.o., 30 x 40 cm.
[1]
Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 625
Hamerprijs: € 625
Hamerprijs:
€ 625
Overboden