7e zitting - Donderdag 12 november 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4528
update-catalogue
Constant Artz (1870-1958)

Eenden aan de waterkant

board, gesign. l.o., 30 x 40 cm.

[1]

Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 625
Hamerprijs: € 625

Hamerprijs: € 625

outbid-warning
Overboden