Frankrijk, pendule in mahoniehouten kast met bronzen monturen, empire,
wit emaille wijzerplaat gemerkt á Paris, vergulde wijzers. Uurwerk uitgevoerd met drie veertonnen voor gaand- slagwerk en kwartier slagwerk op drie bellen. De achterplatine is gesigneerd 'N. Griblin á Paris. (NIcolas Gribelin, Parijs, 1635-1715) Kast en uurwerk samengesteld. Uurwerk heeft waarschijnlijk aan een consoleklok toebehoort (beschadigingen)
h. 43,5 cm, b. 27,5 cm, d. 15 cm
Nicolas Gribelin, 1635-1715
Taxatie: € 800 - € 1.000
Huidig bod: € 950
Hamerprijs: € 950