2e zitting - Dinsdag 10 november 14.00 uur: 7000-7043 - Antieke en klassieke kleine meubelen
Een mahoniehouten wieg, 19e eeuw,
met gedraaide spijlen. De wieghouder met gestoken zwanenkop. Optionele wiegstand. Compleet met bekleding, hemel en matras
l.126, br. 55 en h. 84/172 cm
Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100