Catalogusnummer: 7722
Groningse/Friese staartklok, 19e eeuw,

met beschilderde wijzerplaat, latoenkoperen hoekstukken en aanwijzing van maan, uren, minuten en wekkermechanisme. In eikenhouten kast. De dubbele kap met gebroken timpaan, drie verguld gestoken houten beelden en beschilderde panelen. Met drie messing gewichten

h. 172 cm

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180

Hamerprijs: € 180