Groningse/Friese staartklok, 19e eeuw,
met beschilderde wijzerplaat, latoenkoperen hoekstukken en aanwijzing van maan, uren, minuten en wekkermechanisme. In eikenhouten kast. De dubbele kap met gebroken timpaan, drie verguld gestoken houten beelden en beschilderde panelen. Met drie messing gewichten
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180