7e zitting - Donderdag 12 november 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Willem George Frederik Jansen (1871-1949)
doek, gesign. r.o., 30 x 45 cm.
Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200
Overboden