3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 4800-4982 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4815A
Hollandse school, 19e eeuw
Portret van een vrouw
doek, gesign. r.b., 85 x 69 cm.
Taxatie: € 160 - € 260
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100
Hamerprijs:
€ 100