7e zitting - Donderdag 12 november 19.00 uur: 4500-4724 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Gerhard A.L. Morgenstjerne Munthe (1875-1927)
Bosgezicht met figuur bij rode bloemen
paneel, gesign. l.o., 30 x 23,5 cm.
Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 500
Hamerprijs: € 500