6e zitting - Donderdag 12 november 14.00 uur: 6800-7056 - Modern and Contemporary Art
Catalogue number: 5148
Klaas Gubbels (geb. 1934)

Koffiekan

litho, gesign. r.o., 144/180, '94,

Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 380
Hammer Price: € 380

Hammer price: € 380