5e zitting - Donderdag 12 november 10.00 uur: 6400-6571 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4901
Jan Mankes (1889-1920)

Schreeuwende kraai

houtsnede, gemonogrammeerd in het blok, 20 x 24 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 360
Hamerprijs: € 360

Hamerprijs: € 360