5e zitting - Donderdag 12 november 10.00 uur: 6400-6571 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4901
Jan Mankes (1889-1920)
Schreeuwende kraai
houtsnede, gemonogrammeerd in het blok, 20 x 24 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 360
Hamerprijs: € 360
Hamerprijs:
€ 360