1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4957 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
99843315
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4825Q
update-catalogue
Drie diverse tekeningen, 18e eeuw

20 x 15 cm. en 20 x 30 cm.

[map]

Taxatie: € 100 - 200
bid-description-text)s: bid-price)s
Opbrengst:

outbid-warning
Overboden