1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4825Q
Drie diverse tekeningen, 18e eeuw
20 x 15 cm. en 20 x 30 cm.
[map]
Taxatie: € 100 - € 200
Hamerprijs: