5e zitting - Donderdag 12 november 10.00 uur: 6400-6577 - Paintings, watercolours and drawings
Catalogue number: 4847
Collectie ingelijste gravures en litho's, 18e en 19e eeuw;

met afbeeldingen van vogels en vissen

[2+ds]

Estimate: € 200 - € 300
Current bid: € 160
Hammer Price: € 160

Hammer price: € 160