5e zitting - Donderdag 12 november 10.00 uur: 6400-6577 - Paintings, watercolours and drawings
Collectie ingelijste gravures en litho's, 18e en 19e eeuw;
met afbeeldingen van vogels en vissen
Estimate: € 200 - € 300
Current bid: € 160
Hammer Price: € 160