Catalogue number: 2577
Frankrijk, twee Empire porseleinen theepotten, 19e eeuw,

een met geschilderd decor van jongen en meisje, de ander met vergulde guirlandes, hierbij een theepotje met florale schildering (frits)

h. 16 cm max.

Estimate: € 200 - € 300
Current bid: € 100
Hammer Price: € 100

Hammer price: € 100