Frankrijk, twee Empire porseleinen theepotten, 19e eeuw,
een met geschilderd decor van jongen en meisje, de ander met vergulde guirlandes, hierbij een theepotje met florale schildering (frits)
Estimate: € 200 - € 300
Current bid: € 100
Hammer Price: € 100