1e zitting - Dinsdag 10 november 10.00 uur: 8000-8036 - Antieke en klassieke stoelen en banken
Set van zeven mahoniehouten eetkamerstoelen, 19e eeuw,
ieder met gestoken kapregel en grijs-blauw gestoffeerde zitting (één extra zitting)
Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200