Catalogusnummer: 6572
Engeland, esdoornwortelhouten schrijftafel, 19e eeuw,

met twee laden en twee schijnladen. Het blad met ovaal bruin leder ingelegd, het geheel versierd met inlegwerk. Op twee gestoken kolompoten, ieder met tweesprant en klauwpoten

121 x 63 en h. 74 cm

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 500
Hamerprijs: € 500

Hamerprijs: € 500