7e zitting - Donderdag 12 november 19.00 uur: 4500-4724 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Willem Romeyn (1624-1694)
Stier en een koe bij een rivier, een stad in de verte
paneel, gesign. WR l.o., 15,5 x 25 cm.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 850
Hamerprijs: € 850