14e zitting - Vrijdag 20 november 14.00 uur: - Chinees porselein vervolg
Catalogusnummer: 3048
China, fraai gevormde bronzen en deels vergulde sculptuur van zittende Guanyin, 20e eeuw,

gezeten in rajatilasana, met opgetrokken been en fraai bewerte hoofdtooi

h. 45 cm.

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 1.100
Hamerprijs: € 1.100

Hamerprijs: € 1.100