Catalogusnummer: 7718
Friese staartklok, 19e eeuw,

met beschilderde wijzerplaat, aanduiding van uren, minuten en wekkermechanisme. In eikenhouten kast met op de gebogen kap drie verguld gedraaide knoppen. Met één messing gewicht

h. 130 cm

Taxatie: € 200 - € 250
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220

Hamerprijs: € 220