Friese staartklok, 19e eeuw,
met beschilderde wijzerplaat, aanduiding van uren, minuten en wekkermechanisme. In eikenhouten kast met op de gebogen kap drie verguld gedraaide knoppen. Met één messing gewicht
Taxatie: € 200 - € 250
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220