020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
7e zitting - Donderdag 12 november 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4658
Pierre Billet (1837-1922)
Twee vrouwen op het land
doek, gesign. r.o., 1920, 47 x 38 cm.
[1]
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 280
Hamerprijs: € 280
Hamerprijs:
€ 280
Overboden