bestaande uit staafjes, afgewisseld met jasseron schakels of ronde chatons. Totaal vijf chatons, waarvan nog twee bezet met een briljant geslepen diamant, ieder ca. 0,10ct. Gemerkt Cartier en genummerd 265999. Gewaarborgd met Franse keuren voor minimaal 18krt., Nederlands keur voor 14krt.