3e zitting - Woensdag 11 november 13.00 uur: 0001-0498- Juwelen
Catalogusnummer: 112
Gouden armband

bestaande uit staafjes, afgewisseld met jasseron schakels of ronde chatons. Totaal vijf chatons, waarvan nog twee bezet met een briljant geslepen diamant, ieder ca. 0,10ct. Gemerkt Cartier en genummerd 265999. Gewaarborgd met Franse keuren voor minimaal 18krt., Nederlands keur voor 14krt.

bruto 3,5 gr., lengte 18 cm.

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 750
Hamerprijs: € 750

Hamerprijs: € 750