7e zitting - Donderdag 12 november 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Hippolyte Camille Delpy (1842-1910)
'Laveuses au bord d'une rivière'
paneel, gesign. r.o., 34 x 18 cm.
Taxatie: € 1.000 - € 2.000
Huidig bod: € 725
Hamerprijs: € 725
Overboden