Catalogusnummer: 6597
Eiken- en notenhouten kussenkast, 19e eeuw.

De rechte kap met ebbenhouten fries en drie gestoken leeuwenkopjes. De twee deuren ieder met groot kussenvormig paneel. In de voet een lade. Het geheel versierd met ebbenhouten spiegels. Op bolpoten

Taxatie: € 500 - € 700
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400

Hamerprijs: € 400