16e zitting - Maandag 23 november 14.00 uur: 1000-1398 - Plated objects, objects de vertu, miscellaneous
Catalogue number: 1215
Collectie hand geschilderde glazen toverlantaarn plaatjes, 19e / 20e eeuw,

gezet in houten kaders, een groot aantal met beweegbare voorstellingen. 21 stuks, waarvan drie beschadigd. Hierbij 9 glazen toverlantaarn plaatjes met transfer print.

[30]

Collection of antique wooden framed mechanical magic lantern slides, some damages.

Estimate: € 300 - € 500
Current bid: € 480
Hammer Price: € 480

Hammer price: € 480