16e zitting - Maandag 23 november 14.00 uur: 1000-1495- Pleet en galanteriën
Collectie poppen, deels met porseleinen koppen, 19e / 20e eeuw,
waar onder een pop gemerkt ' Simon & Halbig' 403, Germany, een pop gemerkt DEP 109-5 H 0 42 en andere. (beschadigingen).
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 260
Hamerprijs: € 260