5e zitting - Donderdag 12 november 10.00 uur: 6400-6571 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Janus de Winter (1882-1951)
board, niet ingelijst, vers etiket tentoonstelling met signatuur, 34 x 50 cm.
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120