5e zitting - Donderdag 12 november 10.00 uur: 6400-6571 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4916
Janus de Winter (1882-1951)

Studie van bergen

board, niet ingelijst, vers etiket tentoonstelling met signatuur, 34 x 50 cm.

Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120

Hamerprijs: € 120