Catalogusnummer: 5147
Corneille (1922-2010)
Vogel en figuur
litho, gesign. r.o., '93, X/C, 25 x 30 cm.
Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220
Hamerprijs:
€ 220