Catalogusnummer: 6580
Eikenhouten rijk gestoken kast, Rouveen, 17e eeuw,

in twee verdelingen. De bovenkast met rechte kap, waaronder twee deuren. De onderkast met twee deuren. Op slofpoten

br. 167, h. 198 en d. 75 cm

Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 500
Hamerprijs: € 500

Hamerprijs: € 500